نشست کمیته علمی کنگره آیت‌الله ملک حسینی(ره) در دانشگاه یاسوج برگزار شد

[ad_1]

نشست کمیته علمی کنگره آیت‌الله ملک حسینی(ره) در دانشگاه یاسوج برگزار شد

امروز, 11:09

نشست کمیته علمی کنگره آیت‌الله ملک حسینی(ره) در دانشگاه یاسوج برگزار شد

نشست کمیته علمی کنگره آیت‌الله العظمی ملک حسینی(ره) در دانشگاه یاسوج برگزار شد نشست هماهنگی اعضای کمیته علمی کنگره بزرگداشت آیت‌الله العظمی ملک حسینی(ره) در دانشگاه یاسوج برگزار شد.

به گزارش راک نیوزبه نقل از روابط عمومی دانشگاه، معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه یاسوج در این نشست گفت: آیت‌الله العظمی ملک حسینی(ره) همیشه در میان مردم و پیگیر امور مردم بوده و وظیفه ماست که قدرشناس تلاشهای آن مرحوم بوده و مقام وی را ارج نهیم.

دکتر هجیر کریمی افزود: پرداختن به شخصیت علمی حضرت آیت‌الله العظمی ملک حسینی(ره) می تواند زوایای دیگری از زندگی این عالم مجاهد را به مردم نشان دهد. وی ادامه داد: این کنگره بزرگداشت ادای احترامی به مرجعیت شیعه است.

وی بیان داشت: در اولین نشست شورای سیاستگذاری ارکان کنگره بزرگداشت مشخص شد و در آن جلسه استاندار به عنوان رئیس کنگره، رئیس دانشگاه یاسوج به عنوان دبیر، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان به عنوان رئیس کمیته اجرایی و معاونت پژوهشی دانشگاه یاسوج به عنوان رئیس کمیته علمی این کنگره ملی تعیین شدند.

معاون پژوهشی دانشگاه یاسوج به وظایف کمیته علمی این کنگره بزرگداشت اشاره کرد و بیان داشت: تعیین داوران از بین صاحبنظران و متخصصان، تعیین مقالات برتر استانی براساس ملاک‌های تعریف شده توسط شورای سیاستگذاری این کنگره، تشخیص اصالت مقالات و پیشنهاد سخنرانان و مدعوین به شورای سیاستگذاری از وظایف اصلی کمیته علمی است.

 

نشست کمیته علمی کنگره آیت‌الله ملک حسینی(ره) در دانشگاه یاسوج برگزار شد

همچنین مدیرکل امور اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در این نشست گفت: برگزاری کنگره بزرگداشت آیت‌الله العظمی ملک حسینی(ره) کار مهم و ارزشمندی است که باید در سالیان گذشته انجام می‌شد. حجت‌الاسلام علی‌فتح میرمحمدی افزود:‌ نیاز هست که داشته‌ها و سرمایه‌های انسانی به مردم و به ویژه به قشر جوان معرفی شده و ابعاد زندگی و شخصیت آنها تبیین شود.

وی به تجربه برگزاری موفق کنگره ملی بی‌بی حکیمه در گچساران اشاره کرد و گفت: با توجه به امکانات بهتر و بیشتری که در مرکز استان وجود دارد، انتظار می‌رود کنگره بزرگداشت آیت‌الله العظمی ملک‌حسینی(ره) به نحو مطلوب‌تری برگزار شود.

میرمحمدی بیان داشت: لازم است همه دستگاهها و نهادها دست به دست هم داده و با اطلاع‌رسانی گسترده در بهتر برگزار کردن این کنگره بزرگداشت همکاری کنند.

مدیرکل اموراجتماعی استانداری با اشاره به وجود پژوهشگران مطرح در استان، تصریح کرد: پیشنهاد می‌شود جلسه ای با محققان و پژوهشگران استانی نیز برگزار شود تا این کنگره بار علمی مطلوبی داشته باشد.


==========================================

» Date : امروز, 11:09

»» Print


» کاربر محترم شما می توانید
مطالب و تصاویر خود را به آدرس ایمیل
info@raaknews.com

ارسال فرمایید تا در وب سایت قرار گیرد.


—————————–


به کانال تلگرام ما بپیوندید:


—————————–

» اخبار مرتبط:

 • پیش بینی حضور14هزار نفر در اجلاسیه شهدای کهگیلویه و بویراحمد
 • کنگره بزرگداشت مرحوم آیت الله ملک حسینی به تعویق افتاد
 • یک خبرنگار درمیان برگزیدگان نهایی کنگره بی بی حکیمه در گچساران
 • میرمحمدی خبرداد:مداحی نزار قطری درگچساران
 • کنگره ملی بزرگداشت آیت الله ملک حسینی در یاسوج برگزار می شود
 •  

  [ad_2]

  لینک منبع

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *